ورود اعضاء
نقشه سایت
۱۴۰۳ شنبه ۲ تير
اصول عقايد

در راستاي اجراي برنامه هاي آموزشي مصوب مديريت منابع انساني و به پيشنهاد هسته گزينش كاركنان دانشگاه جهت برگزاري دوره آموزشي اصول عقايد ( ويژه خواهران و برادران ) به استحضار مي رساند دوره مذكور در حال برنامه ريزي و اجرا مي باشد. لذا از آن دسته از همكاران محترم كه تمايل به شركت در دوره مذكور را دارند دعوت مي گردد ضمن هماهنگي با مدير واحد مربوطه نسبت به ثبت نام از طريق فايل ( راهنماي ثبت نام در دوره هاي آموزشي ) در سامانه جديد اداري و مالي اقدام نمايند.

تاكيد مي گردد با توجه به استقرار زير سامانه آموزش كاركنان در سامانه جديد اداري و مالي و امكان صدور گواهينامه دوره آموزشي در قالب سامانه جديد لذا فقط ثبت نام همكاران از طريق زير سامانه مربوطه انجام مي شود.

توضيحات تكميلي :

1 . زمان هاي برگزاري دوره :

ويژه خواهران روز چهارشنبه 2 ارديبهشت ماه 1403 از ساعت 13 تا 16

ويژه برادران روز چهارشنبه 16 ارديبهشت ماه 1403 از ساعت 13 تا 16

2 . با عنايت به محدوديت مكان ثبت نام و نظر به فراگيري بهتر مطالب آموزشي و كنترل بهتر حضور و غياب همكاران، تعداد مجاز براي ثبت نام حداكثر 100 نفر در نظر گرفته شده است لذا چنانچه پس از طي مراحل مذكور در فايل راهنما موفق به ثبت نام در دوره آموزشي مذكور نشديد و گزينه تكميل ظرفيت نمايش داده شد مي توانيد در دوره هاي بعدي اين اداره كه متعاقبا اعلام خواهد شد شركت نماييد.

3 . اين دوره 3 ساعت و جزء دوره‌هاي آموزشي عمومي احتساب مي گردد.

4 . تاكيد مي گردد صدور گواهي براي آن دسته از همكاراني كه به صورت تمام وقت در جلسه شركت نمايند امكان پذير خواهد بود. لذا براي همكاراني كه بنا به دلايلي نمي توانند در جلسه به صورت تمام وقت شركت نمايند گواهي صادر نخواهد شد.

5 . محل برگزاري كارگاه مذكور: تالار خاتم زيرزمين روابط عمومي دانشگاه

تاریخ به روزرسانی:
1403/03/05
تعداد بازدید:
62
دانشگاه اصفهان
آدرس: اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان، ساختمان مرکزی، مدیریت هسته گزینش کارکنان
پست الکترونیک: Gozinesh@dean.ui.ac.ir
کدپستی: 8174673441
تلفن: 37932023 
نمابر: 37934144
Powered by DorsaPortal